silniki elektryczne producent, ultra robotics

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki elektryczne od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]