Dlaczego powinnaś wybrać srebrne kolczyki?

Więcej informacji o kolczykach srebrnych.

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców kolczyków materiał. Nie powinno to jednak zaskakiwać, gdyż naprawdę ma sporo zalet. Jego ceny są o wiele niższe niż złota, a jest metalem szlachetnym, co oznacza, że nie rdzewieje i latami nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są oprócz tego lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo ograniczają wszak niebezpieczeństwo pojawienia się infekcji. Jako że są bardzo ciekawą opcją dla poszukujących uniwersalnej i wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć kilka słów o tym, gdzie je nabyć oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka porad

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy tradycyjnych pomysłów, jak i kobiety, które wolą raczej eksperymentalne projekty. Przed kupnem danych kolczyków warto więc zorientować się, co proponują nam poszczególni producenci. Najlepszym wyjściem na pewno okaże się zakup w internecie – tym bardziej, jeśli zamierzamy wybrać niebanalne wzory srebrnych kolczyków.

Srebrne kolczyki – jak je czyścić?

Mimo wielu zalet, srebro wykazuje pewne gorsze strony. Najistotniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po pewnym czasie śniedzieją. Łatwo tego uniknąć często myjąc je odpowiednimi preparatami oraz przechowując w bezpiecznych pojemnikach. Nigdy nie stosujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, bo są w stanie uszkodzić ich powierzchnię.