Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z usług złotnika Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dziś bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić nieomal wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Kupno platynowej broszki, pierścionka bądź naszyjnika łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu albo sporządzi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej porady jubilera. Pomoże on nam dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na chrzest, imieniny czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni również obwód bransoletki, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na naszyjnik czy też broszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce posiadamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]