wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Srebrne wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]