Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Chcesz zamówić kolczyki na biglach? Kliknij tutaj.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały i inne materiały. Istotne są bowiem nie tylko ich projekty, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo niewątpliwie rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując kolczyki warto sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i świetnie się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, więc dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy rzecz jasna nadmienić, że klientki o nieco innej buzi także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni jubilera. Największą popularnością cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To sprawa własnych preferencji – czasem lepiej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał syntetyczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]