Wyjątkowe kolczyki z koralem

Skieruj się tutaj, aby kupić kolczyki z koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wieków. Podobno zmniejszają nerwowość. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada też właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]