Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Tu uzyskasz więcej szczegółów o Flobo.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla pensjonatów, firm usługowych oraz biur podróży

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, tym samym bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych czy prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]