Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw górskich dla początkujących? Nie wahaj się! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]