Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie kursu rysunku architektonicznego Kraków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również porady profesjonalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]