kurs digital painting online

Kurs Photoshop online – szukaj ofert umożliwiających kontakt z instruktorem

Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest popularnym narzędziem pracy osób zajmujących się retuszem fotografii i samych fotografików. Z upływem czasu z powodu swojej uniwersalności, a w szczególności opcji dodawania do niego setek przydatnych pędzli rastrowych imitujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, program ten pokochali także ilustratorzy i graficy. Obecnie twórcy animacji i gier korzystają z Photoshopa do planowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich produkcjach. Nie dziwi zatem fakt, iż osoby, które chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, zwykle w pierwszej kolejności chcą zapisać się na kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs digital painting – przez internet czy lepiej w szkole rysunku?

Oprogramowanie Photoshop jest niezwykle rozpowszechnione, z tej przyczyny każdego dnia tworzone są dziesiątki godzin kursów omawiających jego funkcje oraz reklamujących użycie nowych pędzli, o które można go uzupełnić. Część z takich poradników w mgnieniu oka wyszperasz na darmowych serwisach video, jednakże z takich krótkich kursów ciężko opanować na własną rękę Photoshop. Rekomendowaną drogą jest udział w kursie prowadzonym przez wykwalifikowanego szkoleniowca, w czasie którego poznasz nie tylko najważniejsze narzędzia programu, lecz również nauczysz się się nimi skutecznie posługiwać. Takie zajęcia oferowane są głównie przez szkoły rysunku i malarstwa, jednakże gdy nie możesz w nich partycypować, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu online i nauczyć się technik malarstwa komputerowego nie opuszczając domu!

Który kurs digital paintingu online wybrać?

Stawiając na video kurs Adobe Photoshop powinno się wybierać tutoriale, które nie zostawiają ucznia samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak narysować dany rodzaj obrazu. Program Photoshop wydaje się z początku dla wielu użytkowników stosunkowo trudny i czasami potrzebny jest bezpośredni kontakt z nauczycielem, który wytyczy najlepszy kierunek lub wyjaśni, z jakiego powodu nie wyszedł nam konkretny rezultat. Zalecamy tym samym zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w ramach wykupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z autorem szkolenia, co sprawi, iż każda wątpliwość będzie szczegółowo wyjaśniona. Dobrze też znaleźć kurs online, na koniec którego wykonana przez użytkownika praca zostanie rzetelnie zrecenzowana przez autora szkolenia. Korekta pracy wykonana przez kompetentnego instruktora uczy krytycznej oceny własnej twórczości, co umożliwia samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć technicznych.

Nasz adres:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]