architekt, biuro architektoniczne Kraków

Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Na pewno chciałbyś, by w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie wyjście będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się niewątpliwie cena – najtańsze projekty kupimy już za za nieco ponad dwa tysiące złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Wybierając podobne rozwiązanie możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go wykona, architekt zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo bardziej kosztowny od katalogowego – osoby, które na niego postawią powinni przygotować się na koszt około 200 zł za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]