Jak znaleźć najlepsze projekty domów góralskich?

Projekty domów góralskich. Wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html, aby skorzystać z pomocy specjalisty.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była zastępowana przez budynki betonowe. Dziś jednak zauważyć można to, że zainteresowanie nimi powoli się zwiększa. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają bowiem mnóstwo atutów. Najistotniejszym okazuje się na pewno styl – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są wykonywane wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno może także pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, co powoduje, że ich lokatorzy wydajniej się wysypiają i dbają o układ oddechowy.

Projekty domów góralskich i innych

Najpopularniejszym rodzajem domów z drewna są oczywiście te przypominające góralską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, zaś styl ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite style – między innymi części murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zlecić również, kiedy zamierzamy wznieść je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak znaleźć architekta?

Nie zapominajmy, iż na komfort życia w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, w myśl jakiego został wybudowany. Z tego powodu decydując się na takie wyjście, warto sprawdzić wcześniejsze projekty architekta i wyszukać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, aby w jego portfolio było wiele projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy gwarancję, że nasze zlecenie zostanie dobrze wykonane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach warto też dowiedzieć się, czy architekt współpracuje z firmą, która wybuduje dom – dzięki temu wszystko skończy się szybciej.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]