Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Jeżeli chcesz zamówić catering firmowy, kliknij tutaj.

Ważne negocjacje biznesowe, szkolenie czy konferencja – każda poważna firma zapewne w końcu stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli na planowanym wydarzeniu może pojawić się wiele osób, warto zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia napoje i przekąski

Sympozja i warsztaty biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 7-8 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni. Ich partycypanci dostają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść pełny posiłek w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie rąk i odzieży. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz kurs? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszej grupie spraw omawianych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o wygodę partycypantów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]