Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Na lastrada.pl zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć ich wybornymi trunkami i daniami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, jednak przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoja impreza i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie zamknąć się w kuchni bądź służyć za kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się dania na zamówienie

Gdy przywołuje się cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym czy imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę znacznej liczbie gości dopuszczała ona możliwość skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych większych, jeżeli nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wynająć lokal czy zechcemy urządzić event we własnym ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stołów

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na dowolne rodzinne święto (lecz nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu przygotują menu harmonizujące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na komunię, na urodziny lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę komersów, studniówek i półmetków. Szukając firmy świadczącej tę usługę radzimy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dostosować menu do wizji i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i przyozdobieniu stołów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]