Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Sektor transportu cały czas się rozwija, między innymi za sprawą globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na eksport oraz import. Z tej przyczyny wymaga też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na modernizacji procesów przewozu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (np. z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie surowce wysokiej jakości, pochodzące od uznanych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 3 dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do transportu wyjątkowo wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia oraz w paru punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę konsumentów, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.