Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Na seo4.net/tworzenie-stron-www/ sprawdzisz, kto oferuje projektowanie stron www Kraków.

Funkcjonalność stron www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc witryny www powinniśmy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – jeżeli poruszanie się na stronie będzie dla nich źródłem problemów, od razu wejdą na drugą stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. By zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – przyciągną wtedy uwagę użytkownika oraz skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Ważne będzie także to, by najważniejsze części witryny umieścić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie skutecznej witryny internetowej nie będzie proste. W przypadku witryny firmowej nietrafionym rozwiązaniem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]