Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice znajdziesz na pandaparking.pl.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie lub pociągu.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]