Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Dowiedz się, jak zamówić doradztwo przetargowe.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma kierunek kompleksowy oraz mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach zawiera szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też gigantyczne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]