Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Szukasz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz Kraków? Zajrzyj na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]