Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą lokalu na imprezę w Krakowie? Nie zwlekaj! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie zbudowanie silnych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby uczcić zdobyte kontrakty, a także różnorodne konferencje, gale dla kontrahentów biznesowych czy szkolenia. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeżeli nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których uda się urządzać event, warto sprawdzić usługi najmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich sytuacjach zaplanować imprezę w unikatowym miejscu, które dodatkowo zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na event sproszeni będą goście nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba postawić na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując wydarzenie firmowe nie można przeoczyć tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazaną lokalizację wybornych dań dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Należy zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w szykowny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i znakomicie prezentujące się na talerzu dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]