Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Co powinieneś wiedzieć o Kraków Balice parking?

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]