Profesjonalna opieka nad grobem

Sprzątanie grobów Kraków - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, iż koszty uzależnione są także od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]