Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Dowiedz się więcej o lokalu na wesele w Krakowie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi rozważyć parę dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy przygotowanie menu, udekorowanie sali i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Wesele można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]