Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Na https://tinyurl.com/yjdnyqrl odnajdziesz pełną ofertę przyjęć okolicznościowych.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzty, komunie oraz „18-tki”. Jeśli wykaz gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na imprezę okolicznościowej?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą grupę uczestników będą kilkulatki, jak chrzciny bądź komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też powinny być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej oprawie

Wynajęcie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i przystrojenia stolików, przez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]