Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Więcej o lotnisko Kraków parking.

Najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie, to szybkość, sposobność trafienia także w bardzo odległe miasta naszego globu oraz wygoda. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, dzięki czemu nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty pracowników

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]