Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Serwis okien - więcej o tej usłudze.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie wpływają także czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]