Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta opieki nad stroną www, wejdź na wpmagus.pl.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ze względu na fakt, że jest szybki i bez problemu można opanować podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron. Niemniej jednak ten CMS bywa przyczyną problematycznych niespodzianek, zatem istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu należy polecić opiekę techniczną nad stroną znawcy?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest bez wątpienia aktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednakże firmy po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na infekcję przez wirusy lub cyberataki. W dodatku, pomimo że WordPress jest niesłychanie prostym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi problemami z należytym działaniem strony lub sklepu. Dlatego wymagane jest, aby działanie to wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, rekomenduje się polecić opiekę nad stroną specjaliście.

Do kogo kierowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną www to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne i nieustanne funkcjonowanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, eliminacja następstw ataków oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są również różnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]