Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wykonania wirtualnego spaceru Google Maps, kliknij w to miejsce.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]