Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Zobacz, gdzie kupić maseczkę z przyłbicą.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, nieodwołalnie przeistoczyła nasze kontakty społeczne oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania różnych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do przychodni czy kina, gdzie na ogół przebywamy w większym skupisku ludzi, winniśmy zawsze założyć na nos oraz usta maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Trwała maseczka wielorazowego użytku w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w czasie ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi zaletami są wytrzymałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla osób pracujących oraz sportowców

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze czy uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy z pewnością docenią także to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]