Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Zajrzyj tu, aby skorzystać ze wsparcia polskiego psychologa Leicester.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli udawać się na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z dostaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie do niej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339