Zwalczaj ból falą uderzeniową

Tutaj uzyskasz więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka, bóle w okolicy bioder czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak to działa?

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]