Indywidualne rozwiązania oświetleniowe dla automotive i mobility – o OE Industry

Pod tym adresem dowiecie się wszystkiego o producencie oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej jakości świateł jest istotne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Portfolio polskiego producenta oświetlenia do autobusów

Zasadniczo w ofercie OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych oraz przednich do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, agro i off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to tylko ułamek produktów spółki OE Industry.

OE Industry dokładnie analizuje potrzeby swoich klientów

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół fachowców gotowy zrealizować pomysł kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co ważne, spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek dogłębnych analiz oczekiwań swoich odbiorców, silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, jak również budowania doświadczonej kadry fachowców, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]