balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]