Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę weselną, skieruj się na ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – alkohol jako niecodzienny prezent od Młodej Pary

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, lokując na nich informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dniu wesela lub imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych odcieniach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – udekoruj swoje alkohole

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz swoje soki, wina czy nalewki, a później dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną przy różnych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]