Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Szukasz części Renault? Odwiedź tę stronę.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]