Motor zabawkowy to radosny prezent dla dziecka

Każdy maluch uwielbia zabawki, które samodzielnie jeżdżą. Wydają różne dźwięki, są kolorowe i mają ciekawy wygląd. Im większa zabawka tym uśmiech pociechy jest radośniejszy. Poczucie szczęścia dziecka jest jeszcze większe jeżeli na zabawkę można wsiąść i się nią poruszać.

Motory dla dzieci na akumulator

Zbliżające się święta, urodziny dziecka są dla rodziców świetnym bodźcem do zakupu wymarzonej zabawki. Dobrym wyborem, z którego dziecko na pewno się ucieszy będzie zabawkowy motor zasilany akumulatorem.

Opieka nad bawiącą się pociechą

Prędkość motorka nie jest duża. Dzięki temu każdy rodzic może asekurować bawiącego się malucha i mieć pewność, że w razie konieczności będzie w stanie zareagować i skorygować trasę poruszającego się motorka.

Bezpieczna zabawa

Jeśli dziecko potrafi już samodzielnie jeździć na rowerku z pewnością dwukołowy motor będzie będzie dobrym wyborem umożliwiającym świetną zabawę. Jazda chodnikiem czy po ogrodzie to jest świetnie spędzony czas przez pociechę.

Mniejszym dzieciom, które nie potrafią utrzymać równowagi można sprawić motorek trójkołowy. W dwukołowym motorku można podnieść bezpieczeństwo montując dodatkowe kółka przy tylnej osi. Dzięki takiemu wsparciu motor się nie przewróci, a dziecko nie tracąc równowagi bezpiecznie może się na nim bawić. Jak nauczy się utrzymywać równowagę, pomocnicze kółka zawsze można zdemontować, a zabawa zyska bardziej interesujący wymiar.

Dodatkowe atrakcje

Na piaszczyste podłoże nadaje się motor z dwoma silnikami. Takie rozwiązanie daje możliwość sprawniejszego pokonywania nierówności terenu.

Montowane biegi gwarantują, że dziecko napotkawszy przeszkodę nie musi schodzić z zabawki. Wystarczy przełączyć bieg do tyłu i motor zacznie się cofać. a bieg do przodu pozwoli wznowić dalszą podróż.

Dodatkowymi atrakcjami są migające światełka i sygnały dźwiękowe. Syrena z kogutem w policyjnym modelu z pewnością urozmaici zabawę.

Motory dla dzieci to unikalny prezent. Mogą być one w postaci choppera, ścigacza, policyjnego motoru. Jazda motorem na akumulator to dla malucha jest niezapomniana frajda, świetnie spędzony czas i mnóstwo dobrej zabawy,

Podczas zabawy motorem na akumulator dziecko rozwija swoje umiejętności, poznaje możliwości I uczy się w jaki sposób można bezpiecznie się poruszać.