Mydło w piance – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Więcej o mydle w piance.

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia ciała, włosów i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które gwarantują najwyższy poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niebywale ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance efektywnie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i bez problemu opłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych składników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]