Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Dowiedz się więcej o wewnętrznych okiennicach na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Projektując aranżację pomieszczenia, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. Zazwyczaj decyzja pada na tradycyjne aranżacje, to znaczy firany i zasłony, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowinka w europejskich domach

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod różnymi kątami, zależnie od kaprysu lokatorów. Wytwarza się je z PCV, drewna, jak również z płyt MDF. Shuttersy montuje się przeważnie na oknach, jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze dość rzadko, ale większa część z nas na pewno kina czy ekranu telewizora, bowiem tego typu okiennice są niezwykle popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii czy RPA.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niezwykle luksusowy wygląd

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters pięknie wyglądają, mają one też zastosowanie. Z ich sprawą można kontrolować użycie energii słonecznej: latem powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zatrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie trudności, by zainstalować je na większości okien. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niesłychanie wytworny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Wypada dodatkowo uwydatnić, iż okiennice wewnętrzne typu shutters są regulowane bez użycia łańcuszków, co rodzice dzieci czy posiadacze psotnych psów i kotów, które zagmatwać wystające żyłki, uznają na pewno za spory plus.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]