Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni opakowań szklanych

Jeśli potrzebujesz opakowań szklanych w hurcie, powinieneś odwiedzić ten adres.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że spora część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, smakowitym albo zdrowym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, żeby produkt dłużej pozostał świeży, a więc najlepiej w szklane słoje oraz butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek to metoda zmniejszenia wydatków

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo żurek, konfitury czy pasztety, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego nie tylko metodą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek i słoików. Dzięki temu również otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, piwa lub soków) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoikami w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]