Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Potrzebujesz boxów dachowych? Skieruj się tu.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]