Urządzasz mieszkanie? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Deco Skład

Dowiedz się więcej o akcesoriach i zestawach łazienkowych.

Najwygodniej czujemy się w przestrzeni, w której otaczają nas meble pasujące do naszego charakteru. W takim miejscu możemy łatwiej wypocząć po długim dniu pracy. Stąd tak istotna jest troska o należyte zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem urządzasz właśnie mieszkanie bądź dopiero myślisz o jakimś remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Nowoczesna zastawa stołowa i ozdoby do pokoju dziennego znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza dekoracje, akcesoria i meble utrzymane w popularnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Jego główną cechą jest nieskomplikowane wzornictwo, pewna doza surowości oraz dążenie do stosowanianaturalnych materiałów, często obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy wyłuska z niego coś co przypadnie mu do gustu – mieszczą się w nim zarówno elementy folkowe, a równocześnie widoczne są tu też wyraźne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie pomieszczeń w w zredukowanej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć przez internet albo odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odkryjesz obszerny wybór dodatków do kuchni, łazienki i jadalni, ale także mebli i ozdób do przedpokoju, bawialni dziecka oraz salonu. Tu zamówisz sprzęt do pieczenia, przechowywania i gotowania, a także tekstylia do kuchni i cudowne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, które urzekną domowników. Jeśli pragniesz gustownej łazienki, zaopatrz się w akcesoria i zestawy łazienkowe starannie wyselekcjonowane z asortymentu renomowanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś wielbicielem złota albo czerni i są to barwy, w których chcesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład kupisz dziesiątki dodatków w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – inspirujące porady dla każdego

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie przekazuje wiele praktycznych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko aranżacji wnętrz, zakupu funkcjonalnych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów i designerskich dodatków. To także interesujące pomysły na podarunki dla bliskich z okazji przeróżnych świąt, rocznic i wydarzeń. Warto sprawdzać ten blog regularnie, by być wciąż na bieżąco z aktualnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasz adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]