Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Zainteresowany Tchibo kapsułki? Skieruj się tu.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i stopniowo zdobywała sobie nowych zwolenników. Ten wygodny system pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – należy napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce we wskazanym zasobniku i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Etiopii i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw single origin, zwanych też kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż pochodzą z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikatowy, gdyż wytworzyło go sporo przeróżnych elementów, np. konkretna pogoda panująca w roku zbiorów. Łączenie takich kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w pensjonatach lub urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – zazwyczaj mieści się w widełkach 1-1,50 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój serwowany w kawiarniach w galerii lub w bufetach w biurze. Przystępne ceny oraz nowoczesny design ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie zaserwujemy znajomym najlepszej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, bez strachu o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do naszego sprzętu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]